Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Wieczór poezji śpiewanej w Qltura Club
default-logo

Wieczór poezji śpiewanej w Qltura Club

Owacje na stojąco i bisy, które utworzyły dodatkową, trzecią część koncertu. Tak zakończył się wieczór poezji śpiewanej w Qltura Club. Paweł Ruszkowski, młody i niezwykle utalentowany artysta wprost oczarował qlturalną publiczność. Laureat kilku prestiżowych przeglądów i festiwali piosenki artystycznej. Swój repertuar oparł na utworach Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i wielu innych cenionych poetów. Artysta osadzony pomiędzy folkiem, jazzem i klasyką. Otwarty na wszystkie nawet najdziwniejsze inspiracje, czego doświadczyć mogła qlturalna publiczność słuchając utworów Carlosa Santany po kaszubsku. Niesamowity kontakt artysty z publicznością sprawił, że Paweł Ruszkowski pojawi się ponownie w Qltura Club, tym razem ze świątecznym repertuarem.

W międzyczasie Qltura stawia na klimat z pogranicza indie i folku. Koncert bydgoskiego zespołu Blackberry Hill, który reprezentuje te style muzyczne, odbędzie się w piątek 26 września o godzinie 21. Tego dnia jako support wystąpi zespół Banialuki.

Oprócz cyklicznych koncertów zaplanowanych do końca roku, od października klub rusza z czwartkowymi wieczorami jazzowymi. Będzie można nie tylko słuchać, ale także potańczyć do muzyki w klimacie bluesa, swingu i bossa novy.

Zostaw komentarz