Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Pokaz umiejętności plastycznych? Raczej głupoty
default-logo

Pokaz umiejętności plastycznych? Raczej głupoty

W ciągu kilkunastu dni wandale zostawili swoje „dzieła” m.in. na budynku Bytowskiego Centrum Kultury, w skateparku, a w ostatni weekend także na nowym „witaczu” stojącym przy wjeździe do miasta od strony Kartuz.  Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w związku ze zdewastowaniem „witacza” zostanie powiadomiona Policja.

Zniszczenie mienia, jeżeli wartość zniszczenia przewyższa kwotę 420 złotych, jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Jeżeli sprawcą czynu jest nieletni,  sprawa zostaje skierowana do sądu rodzinnego i nieletnich. W takim przypadku wobec sprawcy sąd może zastosować karę upomnienia, wyznaczyć kuratora, zobowiązać do naprawienia szkody lub skierować do młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

 1. radek

  Jakbym dorwal takiego na goracym uczynku, to by polkcja nie miala co zrobic.A wladzom Bytowa polecam zalozenie monitoringu a nie atrap.

 2. marcin

  Robisz z igły, widły.
  Może jeszcze w lesie i nad rzekami zainstalować kamery, tam przecież śmiecą, ciekawe czemu nie jesteś taki wojowniczy jeśli chodzi o rząd który okrada cały kraj, tam są kamery a i tak kradną a ty chcesz „zabijać” jakiegoś przygłupa za bazgroły. Opanuj się.
  Policja go i tak złapie bo młyn to mała grupa.
  Policja ma pole do popisu, to zobaczymy jak sobie poradzą.

 3. eh jo

  Zabić- zakopać- powiedzieć że zdechł! A tak na poważnie to jako karę wytatuować na czole napis wandal-idiota! wystarczyło by o ile napis byłby widoczny z kilkudziesięciu metrów
  :p

Zostaw komentarz