Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Niecodzienni goście w Wirelandzie
default-logo

Niecodzienni goście w Wirelandzie

Niecodzienni goście pojawili się w środę, 12 listopada, w fabryce Wireland sp.z o.o. w Bytowie. Uczniowie klasy IIa ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie wraz ze swoimi nauczycielkami zwiedzali hale przedsiębiorstwa. Dzieci obejrzały między innymi maszynę zgrzewającą druciane panele ogrodzeniowe oraz najnowszy laser wycinający elementy z blach, rur i profili, maszynę TruLaser 3030.
Uczniowie podzielili się następnie swoimi wrażeniami ze zwiedzania firmy w formie rysunków, które zostały nagrodzone słodkimi upominkami oraz gadżetami z metalu wyciętymi przy pomocy lasera.
Wycieczka do fabryki Wireland jest elementem działań związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, w ramach której firma uczestniczy w edukacji dzieci i młodzieży.

  1. Henryk

    Dziękuję uczniom klasy 2a i Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie za wspólnie spędzony czas na zwiedzaniu fabryki WIRELAND i poznaniu tajników produkcji laserowej na maszynie TruLaser oraz Schlatter.

Zostaw komentarz