Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Trzecia kolejka PLPSK
default-logo

Trzecia kolejka PLPSK

W piątek, 21 listopada w sali ZSP w Bytowie rozegrany został mecz w ramach Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Lipusz w sezonie 2014/ 2015. Zawodniczki z Bytowa uległy zespołowi „Arkadii” z Karsina 1:3.

Pierwszy set przebiegł pod dyktando drużyny gości. Bytowianki nerwowo podeszły do tego pojedynku i niestety nie udało się im dogonić dużej straty punktowej.

W drugiej partii gra wyglądała lepiej, początkowo „Arkadia” odskoczyła na kilka „oczek”, jednak po kilku udanych akcjach team z Bytowa zmniejszył przewagę doprowadzając do remisu, mimo to końcówka seta należała do przyjezdnych.
W trzeciej odsłonie walka toczyła się punkt za punkt. Dziewczyny z Bytowa zaczęły popełniać mniej błędów, nie poddały się po 2 przegranych setach, walczyły o każdą piłkę, co przyniosło efekt w postaci wygranej partii.
Czwarty, jak i również ostatni set padł łupem Karsinianek, które powróciły do dobrej gry i tym samym wygrały cały mecz.

W imieniu całej drużyny chciałabym serdecznie podziękować pani dyrektor Anecie Domerackiej za udostępnienie sali gimnastycznej.

Kolejna runda PLPSK odbędzie się 30 listopada w sali sportowej w Lipuszu. Zespół z Bytowa podejmować będzie drużynę „Liderki” Kościerzyna. Mecz rozpocznie się o godzinie 10. Zapraszamy do kibicowania!