Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Czwarta kolejka PLPSK. Zwycięstwo siatkarek Team Bytów
default-logo

Czwarta kolejka PLPSK. Zwycięstwo siatkarek Team Bytów

W niedzielę 30.11 w hali sportowej w Lipuszu odbyła się 4 runda rozgrywek Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Lipusz.
W tym dniu rozegranych zostało łącznie 6 meczy z czego jeden został rozstrzygnięty przez walkower. Team Bytów w tej kolejce nie dał szansy przeciwniczkom i wygrał z zespołem „Liderki” Kościerzyna 3:1.
Bardzo nerwowy – pierwszy set padł łupem, grających od kilku sezonów w tej lidze, zawodniczek z Kościerzyny. W secie drugim zawodniczki z Bytowa znacznie poprawiły odbiór, przez co mogły kończyć większość ataków, nie dając tym samym szansy przeciwniczkom w obronie. W trzeciej partii gra znacznie się ustabilizowała, Team Bytów grał bardzo dobrze zarówno na zagrywce jak i w obronie. Kapitalnie „na bloku” sprawdziła się Ewa Reglińska, która kilkukrotnie „przytrzymała” kościerzynianki. W ostatnim – czwartym secie bytowianki zdecydowanie dominowały na boisku, walczyły z poświęceniem o każdą piłkę. W tej partii na parkiecie pojawiła się również nasza nowa rozgrywająca Aleksandra Gliszczyńska – debiutantka, która ten mecz w swoim wykonaniu powinna uznać za bardzo udany. Zespół z Bytowa „zgarnął” czwartego seta i tym samych wygrał całe spotkanie 3:1.