Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Nowoczesny sklep z oświetleniem LED
default-logo

Nowoczesny sklep z oświetleniem LED

Od niedawna w naszym mieście działa pierwszy sklep z oświetleniem LED. Znajduje się w centrum Bytowa w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości (budynek dawnej Szkoły Podstawowej nr 2).

2014-12-led-mania-10Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości produktów. W ofercie posiadamy żarówki, lampy wiszące, stojące, kinkiety, lampki biurkowe, naświetlacze, taśmy wraz z akcesoriami, gadżety, oświetlenie samochodowe, latarki i wiele innych produktów. Stale staramy się rozszerzać nasz asortyment. W lokalu znajduje się ekspozycja, na której można zapoznać się z jakością produktów. Oferujemy także oświetlenie biurowe, ogrodowe, magazynowe, uliczne oraz oświetlenie zakładów pracy.2014-12-led-mania-3Dzięki udziałom w targach, jesteśmy w stanie nawiązać współpracę z najlepszymi dostawcami. Można u nas liczyć na doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego produktu, a także jego instalacji. Przy większych inwestycjach, dojeżdżamy do klienta i przeprowadzamy konsultacje indywidualne.2014-12-led-mania-2W sklepie znajduje się wyspa, na której eksponowane są produkty sezonowe. Aktualnie można zakupić oświetlenie świąteczne.

2014-12-led-mania-5Oprócz sklepu stacjonarnego, posiadamy sklep internetowy, w którym można zapoznać się z częścią produktów. Staramy się, aby ceny artykułów były zbliżone do internetowych. Ceny żarówek LED zaczynają się od 11,90zł. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

Cytując słowa jednego z klientów – Zakup oświetlenia LEDowego, to nie wydatek – to INWESTYCJA! Zaufało nam już wielu… zadowolonych klientów!

Zachęcamy do zakupów!

LEDmania
Podzamcze 34
77-100 Bytów
tel. 500 453 742
led-mania@o2.pl

Czynne:
poniedziałek – piątek 10:00 – 17:00
sobota 10:00 – 14:00

www.ledmania.com.pl

Artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz