Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Piąta kolejka PLPSK
default-logo

Piąta kolejka PLPSK

Doświadczenie i ogranie pozwoliło zespołowi z Sierakowic pokonać TEAM z Bytowa – debiutujący w tej Lidze (3:0). W pierwszym secie gra Bytowskiego zespołu nie wyglądała najlepiej. Brak dobrego obioru spowodowany dobrą zagrywką dziewczyn z KS BAT Sierakowice poskutkował stratą tego seta na rzecz Sierakowic. Partia druga wyglądała podobnie, po zmianach na boisku zawodniczki z Bytowa nie mogły odnaleźć się na swoich pozycjach. Sierakowice w tym secie pokazały
bardzo dobrą zagrywkę oraz asekurację w polu. Ostatnia partia meczu wyglądała znacznie lepiej w wykonaniu bytowianek.  Zaczynając od zagrywki – z której przyjęciem miały kłopoty zawodniczki z Sierakowic,  Team Bytów odskoczył rywalkom na 4 „oczka”. Poprawiły znacznie odbiór oraz pewniej grały na siatce w ataku oraz w bloku. Niestety pod koniec seta, gra bytowskich zawodniczek się załamała, a zawodniczki z KS BAT Sierakowice wróciły do swojej bardzo dobrej gry,
doprowadzając do remisu 19:19. Ostatnie piłki padły łupem mieszkanek Sierakowic, dzięki czemu całe spotkanie wygrały 3:0.