Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Jasełka w Dąbrówce
default-logo

Jasełka w Dąbrówce

W czwartkowe popołudnie 18 grudnia sala wiejska w Dąbrówce pękała w szwach. Ponad 150 osób przybyło, by obejrzeć inscenizacje bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków i uczniów Szkoły Filialnej w Dąbrówce.
W świąteczny nastrój jako pierwsze wprowadziły zebranych przebrane za aniołki 3-4-latki, które pod kierunkiem wychowawczyni, pani Sylwii Cierzan, pokazały przedstawienie „Anielskie zamieszanie”. Ich oryginalny występ został nagrodzony gromkimi oklaskami, a puch z anielskich poduszek jeszcze długo unosił się na sali. Po nich „Jasełka” autorstwa Doroty Gellner zaprezentowali uczniowie „zerówki”, przygotowani przez wychowawczynię, Marię Jeż.
Na koniec na salę wkroczyła 40-osobowa grupa kolędników, czyli uczniów klas I-VI, którzy wraz z nauczycielką, Małgorzatą Stoltman, we wzruszający sposób opowiedzieli historię Bożego Narodzenia.
Po inscenizacjach kierownik szkoły, Beata Rzepinska zaprosiła wszystkich obecnych na poczęstunek i kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych przez nauczycieli i rodziców uczniów.

  1. Beata

    Dziękujemy za piękne zdjęcia, życzymy wszystkim Wesołych Świąt,

Zostaw komentarz