Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Tegoroczny finał WOŚP na raty
default-logo

Tegoroczny finał WOŚP na raty

W zeszłą niedzielę odbył się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już po raz XXIII bytowiacy grali wspólnie z Orkiestrą i zbierali pieniądze, które tym razem zostaną przekazane na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

Tegoroczne atrakcje przygotowane przez organizatorów to: przejażdżki konne na rynku, wspinaczka, przejażdżki drezynami ręcznymi na dworcu oraz coroczna loteria i licytacja. W tym roku wyjątkowo impreza odbyła się nad Jeziorem Jeleń. Można było zakupić coś słodkiego, wypić ciepłą herbatę lub kawę oraz zjeść gorącą zupę. Na scenie przy jeziorze zagrał zespół Proletaryat. Mimo złej pogody udało się zebrać ponad 35 tysięcy złotych!

W związku ze złymi warunkami pogodowymi puszczenie Światełka do Nieba zostało przeniesione na nadchodzącą niedzielę (18 stycznia) na dziedziniec bytowskiego zamku. Impreza rozpocznie się o godzinie 19.00 rozdaniem nagród dla najlepszych szkół i nagród głównych z loterii. Zostanie także dokończona licytacja.

Zostaw komentarz