Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Siódma kolejka PLPSK
default-logo

Siódma kolejka PLPSK

1 lutego, w hali sportowej w Lipuszu odbyła się kolejna runda rozgrywek siatkarskich w ramach Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Lipusz.
Porażka, ale z uśmiechem – tak można w skrócie opisać pojedynek drużyny z Bytowa. Ogranie i zgranie na boisku dziewczyn z Łubiany pomogły im w wygraniu całego spotkania (3:0). Team Bytów grał na średnim poziomie, często uzyskując przewagę nad przeciwniczkami, jednak w najważniejszych momentach brak kończących akcji, błędy własne i szczęścia wykorzystały przeciwniczki.
Kolejne spotkania w lidze odbędą się 15 lutego w Lipuszu. Bytów podejmie zespół z Kościerzyny.

W imieniu drużyny pragniemy serdecznie zaprosić naszych Czytelników na I Mistrzostwa Bytowa w Piłce Siatkowej Kobiet, które odbędą się 14 lutego ( godz. 9:00) w Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie.

  1. Dragon

    Take a break. Do a small different project for now, then go back and work on it. Trust me, anytime I have spend a long time on a blanket it has always turned out so beautiful and so many comtpemenls. In the end you will be very proud of yourself and your blanket.

Zostaw komentarz