Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Gala piłkarska w Tuchomiu
default-logo

Gala piłkarska w Tuchomiu

W piątek 6.01. w Tuchomiu odbyła się gala sportu. Podczas imprezy podziękowano osobom i firmom, które wsparły klub Myśliwiec Tuchomie w 2014 roku.

Wśród nich:
Sponsor Główny– Gmina Tuchomie
Sponsorzy Tytularni – Rolmat Tuchomko – firma Andrzeja Borzyszkowskiego, WIRAX Tuchomie – firma Wiesława Maczacza, STAKOM – firma Karola Malka, DAN-CAR Bytów- firma Daniela Żyźniewskiego
Sponsorzy Pomocniczy – XYZ Tuchomie- firma Piotra Wiatrowskiego, WIRELAND Bytów, GSSCHSA z Tuchomia, Bank Spółdzielczy w Bytowie
Pomoc okazało także Starostwo Powiatowe w Bytowie oraz firma CARPE DIEM Marcina Karpińskiego.

Podczas gali rozlosowano grupy juniorskie do turnieju halowego GIVOVA CUP. Losowanie nadzorował referent Komisji ds. Rozgrywek pan Jarosław Sawicki.
Jednym z ważniejszych punktów imprezy było podpisanie umowy o integracji i współpracy między GKS Myśliwcem Tuchomie, a Arką Gdynia SSA i SI-Arką Gdynia.
Gdyńskie kluby reprezentowali: z ramienia SSA Arka Gdynia Edward Klejdinst – dyrektor sportowy oraz Robert Wilczyński – koordynator grup młodzieżowych, a z ramienia SI-Arka Gdynia: Michał Globisz – wiceprezes. Ze strony tuchomskiego klubu prezes zarządu Ludwik Szreder i sekretarz Adam Jenta.

Nigdy nie przeszło mi przez myśl, że taki klub jak Myśliwiec Tuchomie będzie współpracował z Arką Gdynia. To spełnienie jednego z wielu marzeń jako prezesa klubu. To też dowód na to, że w Tuchomiu w ostatnich latach praca z młodzieżą jest wzorowa i podążą w dobrym kierunku. Teraz możemy się uczyć od najlepszych i o to właśnie chodzi. Trzymam mocno kciuki za tych młodych piłkarzy i mam nadzieję, że już niedługo doczekamy się debiutu naszych wychowanków w zespołach Arki Gdynia – podsumował prezes GKS Myśliwiec Tuchomie Ludwik Szreder.

Wyróżnieni zawodnicy za osiągnięcia w 2014 roku. Przy ich wyborze trenerzy sugerowali się postępami, wynikami testów i obecnościami na treningach.
2000 – Cezary Pupka Lipiński
2001 – Hubert Reschke
2002 – Daniel Pałubicki
2003 – Filip Szulfer
2004 – Kamil Wroński
2005 – Karol Juchniewicz
2006 – Justin Fronda
2007 – Oskar Marczak
2008 – Adrian Durbas

Zostaw komentarz