Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Zdobądź sesję!
default-logo

Zdobądź sesję!

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji zabawy „Zdobądź sesję”. W pierwszym konkursie sesje w prezencie otrzymały: Daria, Ola, Ania i Natalia.
Tym razem przewidzieliśmy także cztery nagrody. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Konkurs został zorganizowany z okazji przyjęcia mnie do dwóch stowarzyszeń skupiających fotografów ślubnych. Dodatkowo przygotowałem promocję dla wszystkich par, które zdecydują się na podpisanie umowy na reportaż ślubny do końca czerwca br. Więcej informacji pod adresem adamjutrzenka.pl/promocja.
Adam Jutrzenka

adam-jutrzenka-logo-serwwpja-400wpja-ag-400

Regulamin

1. W konkursie może wziąć udział każda osoba, która:
a) ukończyła 18 rok życia,
b) ukończyła 16 rok życia za pisemną zgodą rodziców lub opiekuna prawnego

2. Konkurs przeprowadzony zostanie na stronie www.fotobytow.pl  oraz www.facebook.com/fotobytow. W konkursie mogą brać udział wszyscy czytelnicy. Nie jest konieczne posiadanie konta na Facebooku.

3. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie:
a) Portret.  Przykładowe galerie – www.adamjutrzenka.pl/sesje
b) Ślub. Przykładowe galerie – www.adamjutrzenka.pl/slub

4. Zgłoszenie do Konkursu następuje poprzez wysłanie wiadomości:
a) na fanpage FotoBytów.pl, który znajduje się pod adresem www.facebook.com/fotobytow lub
b) na adres kontakt@adamjutrzenka.pl
informującej o chęci wzięcia udziału w sesji. Do wiadomości e-mail proszę dołączyć zdjęcia osób, które będą brały udział w sesji. Brak zdjęć spowoduje wykluczenie z konkursu.

5. Na początku wiadomości (Facebook) lub w temacie maila należy umieścić słowo określające kategorię, którą uczestnik jest zainteresowany:
a) „konkurs portret” – dla sesji portretowej
b) „konkurs ślub” – dla sesji ślubnej. W drugiej kolejności należy podać datę uroczystości.

6. Organizator wybierze dwie osoby i dwie pary, którym zaproponuje wykonanie sesji.

7. Nagrodami w Konkursie są:
a) w kategorii Portret – sesja plenerowa, której efektem będzie ok. 15 fotografii przekazanych zwycięzcom w formie cyfrowej w pełnej rozdzielczości
b) w kategorii Ślub – 25% rabatu (600 zł) na reportaż i sesję ślubną zgodnie z ofertą dostępną pod adresem www.adamjutrzenka.pl/slub. Odebranie nagrody w tej kategorii musi nastąpić do końca bieżącego roku.

8. Konkurs zostanie zakończony w chwili wybrania przez organizatora ostatniego zwycięzcy, jednak nie później niż 31.05.2015r. Informacja o tym fakcie zostanie niezwłocznie opublikowana na stronie głównej Fotobytow.pl i Facebooku.

2015-05-zdobadz-sesje-600a

  1. anna

    Witam kiedy będą wyniki konkursu :)

Zostaw komentarz