Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Działalność portalu zawieszona
default-logo

Działalność portalu zawieszona

Ze względu na zmiany w życiu osobistym nie będę w stanie dłużej prowadzić portalu fotobytów.pl. Nie zawieszam jednak działalności fotograficznej. Nadal pozostaję do Waszej dyspozycji i zachęcam wszystkich, a w szczególności Pary Młode, do korzystania z moich usług.
Moje portfolio znajdziecie pod adresem adamjutrzenka.pl. Zapraszam także do polubienia strony facebook.com/adamjutrzenkafoto.

Serdecznie dziękuję wszystkim czytelnikom i przyjaciołom portalu za zainteresowanie i motywację do pracy, a reklamodawcom za wieloletnią współpracę.

Pozdrawiam
Adam Jutrzenka, właściciel fotobytów.pl

pan_gdynia-fotobytow

  1. Ania

    :(

  2. Kangu24

    Ukladasz sie do remontu mieszkania, idziesz w duza delegacje, planujesz kilkutygodniowy urlop, a ze wlasciwie nie masz stanowiska na tematy sezonowe, opony, sprzet sportowy, zbiory hobbystyczne, zabawki a wyjatkowe, na co dzien nieuzywane przedmioty? Teraz mozesz je bezpiecznie przechowac we swym mini magazynie w Kangu Self Storage, oszczedzajac mieszkanie w budynku.

Zostaw komentarz