Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Prawa autorskie
default-logo

Wszystkie treści zamieszczone na portalu FotoBytów.pl są chronione przez Ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania na jakimkolwiek polu eksploatacji. Działanie takie wymaga udzielenia zgody przez Właściciela portalu FotoBytów.pl.

Dopuszcza się kopiowanie i publikowanie zdjęć w portalach społecznościowych wyłącznie przez osoby prywatne, których wizerunek znajduje się na publikowanym zdjęciu, a jego wykorzystanie nie będzie miało celów komercyjnych. Użytą w ten sposób fotografię należy podpisać: „Fot. Adam Jutrzenka/fotobytow.pl”.

Wykorzystanie zdjęcia niezgodnie z powyższymi wytycznymi spowoduje wystawienie rachunku na kwotę odpowiadającą 10-krotności stawek ujętych w „Tabelach minimalnych wynagrodzeń do utworów fotograficznych” opublikowanych na stronie internetowej Związku Polskich Artystów Fotografików.

Jeśli masz wątpliwości, czy możesz użyć fotografię opublikowaną na FotoBytów.pl, skontaktuj się z właścicielem portalu. Zadzwoń pod numer 880 52 66 76 lub wyślij wiadomość na adres kontakt@adamjutrzenka.pl.