default-logo

FotoBytów.pl to pierwszy portal informacyjny na Ziemi Bytowskiej opierający się w głównej mierze na zdjęciach. Czytelnicy znajdą tutaj relacje fotograficzne ze wszystkich najważniejszych wydarzeń dziejących się w naszym regionie, ale także tych mniejszych, dla których często nie ma miejsca w innych mediach. Dzięki swojej innowacyjnej formule oraz poruszanej tematyce portal sukcesywnie poszerza grono czytelników, a co za tym idzie potencjalnych odbiorców treści reklamowych.
FotoBytów.pl daje możliwość skorzystania z kilku form reklamy.

Banery reklamowe

Najpopularniejsza i najbardziej ekonomiczna forma reklamy. Banery mogą zostać umieszczone w prawej kolumnie, na górze strony, pod pierwszym artykułem oraz w treści artykułu. Ceny zaczynają się od 50 zł za miesiąc emisji.  Zależne są od wielkości i umiejscowienia reklamy oraz czasu trwania kampanii.

Baner + wizytówka internetowa

Wizytówka internetowa to propozycja dla firm, które nie posiadają własnej strony www. Można umieścić na niej znacznie więcej informacji niż zmieści się nawet na największym banerze. W tym zdjęcia, pełną ofertę usług (menu, cennik itp.), dane kontaktowe oraz lokalizację na mapie.

Wizytówka znajduje się pod adresem www.nazwa_firmy.bytow.info. Cena miesięcznej emisji 20 zł (plus koszt wybranego banera).

Przykład kreacji „baner + wizytówka” – www.inna.bytow.info. Koszt zestawu – 70 zł za miesiąc.  Wykonanie banera i wizytówki gratis.

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany to bardzo skuteczna forma reklamy krótkoterminowej. Niewątpliwie zaletą takiego rozwiązania jest ilość informacji, jaką można w szybkim czasie przekazać potencjalnym klientom. Dodatkowym atutem jest możliwość dołączenia do tekstu galerii zdjęć, schematów, tabel itp. Tekst sponsorowany umieszczony jest przez 5 dni pod pierwszym artykułem na stronie. Później wyświetla się chronologicznie, tak jak standardowe artykuły. Klient sam decyduje o tym, czy artykuł pozostanie w serwisie na czas nieokreślony, czy ma zostać usunięty.
Cena: 100 zł.

Artykuł sponsorowany + autorska galeria zdjęć

Artykuł sponsorowany z galerią zdjęć, których autorem jest właściciel FotoBytów.pl. Podstawowa galeria zawiera 12-16 zdjęć zrobionych na terenie Bytowa lub w promieniu 20 km od miasta. Inne opcje ustalane indywidualnie.
Fotografie wykonane do artykułu sponsorowanego przekazywane są klientowi, który może je użyć w dowolnych celach promocyjnych (ulotki, strona www, Facebook itp.).

Cena: od 250 zł.

Kontakt:
Adam Jutrzenka
tel. 880 52 66 76
reklama@fotobytow.pl