default-logo

Osoba/grupa: Bartek Zmuda Trzebiatowski

Bartosz urodził się 1 lipca 2013 roku w Bytowie. Od urodzenia cierpi na obustronny głęboki niedosłuch zmysłowo-nerwowy. Bartuś jest zaopatrzony w aparaty słuchowe, w których niezbyt dobrze słyszy, co utrudnia mu rozwój mowy. Jedyna nadzieja, aby rozwój naszego synka się poprawił to wszczepienie implantu ślimakowego, na który się zakwalifikował. Dodatkowo Bartosz został objęty programem „Dźwięki Marzeń” Fundacji Orange, dzięki której przyjeżdża do naszego domu rehabilitantka. Wymaga on stałej rehabilitacji oraz spotkań z logopedą i psychologiem, których gabinetów niestety nie ma w naszym mieście i trzeba dojeżdżać. Pomimo tak wielu problemów Bartuś jest dzieckiem niezwykle pogodnym i pełnym energii.

Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku za 2013 rok dla Naszego synka Bartosza. Zebrane fundusze pomogą nam w dalszym leczeniu i rehabilitacji.
Należy jedynie wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-28, PIT-38) następującymi danymi:

– Nazwa OPP: Fundacja Rozwoju Lokalnego „ PARASOL”
– KRS: 0000240766
– z dopiskiem B.Z. TRZEBIATOWSKI

Dziękujemy
Rodzice A.D. Zmuda Trzebiatowscy