Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /fotobytow/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
FotoBytów.pl » Zasady korzystania z serwisu
default-logo

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację poniższych warunków:

  • Podczas dodawania do portalu jakiejkolwiek treści rejestrowany jest numer IP komputera, z którego treść została dodana oraz nazwa hosta dostawcy internetu, z którego usług korzysta Użytkownik. Dane te nie będą nigdzie publikowane. FotoBytów.pl nie ma możliwości zidentyfikowania Użytkownika przy pomocy tych informacji. IP Użytkownika może zostać udostępnione na wniosek uprawnionych do tego organów.
  • Wszystkie zamieszczone w Portalu wypowiedzi są prywatnymi opiniami Użytkowników. Właściciel portalu FotoBytów.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść. Zastrzega sobie jednak prawo usuwania komentarzy oraz blokowania Użytkowników nie spełniających ogólnie przyjętych norm społecznych.

Znalazłeś swoje zdjęcie na FotoBytów.pl lub naszym profilu na Facebooku? Życzysz sobie żeby zostało usunięte z tych miejsc? Powiadom nas o tym dzwoniąc pod numer 880 52 66 76.
Właściciel portalu FotoBytów.pl zapewnia, że w serwisie nie publikuje się i nigdy nie będzie publikowało fotografii naruszających dobra osobiste przedstawionych na nich osób.

Założenie teczki w dziale „Pasjonaci” osobie niepełnoletniej możliwe jest wyłącznie po dostarczeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.